Pult centralizované ochrany (PCO)

(PCO) - pult centrální ochrany, je moderně vybavené dispečerské stanoviště obsluhováno vyškoleným personálem s potřebnými znalostmi pro jeho obsluhu. Prostřednictvím systému lze sledovat stav jednotlivých objektů (rodinné domy, administrativní budovy, průmyslové haly, atd.) a zároveň zaznamenávat události do databáze. Pokud dojde k narušení objektu, přijmeme poplach na našem (PCO), okamžitě vyšleme zásahovou jednotku a telefonicky vás informujeme. Poté provedeme další nezbytné kroky k zajištění bezpečnosti ve vašem objektu.

 

Postup připojení na (PCO)

1. 

Objekt musí být vybaven EZS (elektronický zabezpečovací systém) - domovním alarmem, GSM komunikátorem nebo napojením na pevnou telefonní linku popř. přístupem k internetu

Pokud EZS nebo GSM komunikátor nemáte, tak vám v rámci připojení na naše DOHLEDOVÉ CENTRUM - (PCO) nabídneme zvýhodněnou montáž těchto zařízení.

Podporujeme připojení k našemu (PCO) za pomoci libovolných SMS zpráv, po pevné lince, nebo po internetu za využití VOIP komunikace přes námi dodané zařízení.

2. 

Navštíví vás náš certifikovaný technik, se kterým podepíšete smlouvu o poskytování našich služeb.

Ve smlouvě se jasně specifikuje rozsah služeb, přesný postup v případě mimořádné události (poplachu) a konkrétní dojezdové časy.  Dále  provede nafocení objektu a jeho popis do karty objektu za účelem snadné identifikace při poplachu.

3. 

Od doručení podepsané smlouvy na DOHLEDOVÉ CENTRUM - (PCO) jste připojeni. Z pravidla tento úkon netrvá déle než 2 hodiny.  

Jakmile bude váš majetek střežen společností SECURITY CENTRUM SLUŽEB s.r.o., obdržíte informační sms zprávu o aktivaci služby.

 

Hlavní výhody našeho (PCO)

- všechny naše ceny jsou transparentní a konečné, neúčtujeme žádné skryté poplatky,

- pokud zrušíte poplach do 1 minuty od vyvolání, neplatíte žádný poplatek,

- všechna naše vozidla jsou vybavena GPS lokátory,

- celou oblast naší působnosti střežíme za pomoci vlastních vozidel a vlastních zaměstnanců, dále využíváme spřátelené ověřené výjezdové skupiny.

 

Moderní dispečerské pracoviště, profesionální odborný personál, propracovaný metodický systém a férový přístup k zákazníkům - to je to co nás skutečně odlišuje od ostatních služeb (PCO).

Jak to vše funguje

Poplach detekovaný čidlem je prostřednictvím ústředny přenesen na pult centralizované ochrany, kde je zaznamenám obsluhou, která pak posílá výjezd na danou adresu.

Poplach lze také přenést v čase do chytrých telefonů, tato služba je pod značkou MOJE PCO

 

 

A jaké jsou výhody našich služeb?

Díky připojení na náš (PCO) máte vždy Vaše objekty pod kontrolou!

 

SLUŽBA “MOJE PCO”

Možnost stálého (on-line) přehledu na napojení vašeho objektu pomocí „virtuálního klienta“, který lze snadno kontrolovat na vašem chytrém telefonu.

PROFESIONÁLNĚ VYCVIČENÁ OSTRAHA

Jistota, že profesionálně vycvičení zaměstnanci zkontrolují napadený objekt a zajistí případného pachatele minimálně do příjezdu PČR.

PROPOJENÍ S IZS

Zajištění komunikace s PČR a dalšími složkami IZS.

JISTOTA BEZPEČNÉHO DOMOVA

Nebojte se odjet na dovolenou. Váš domov pod naší kontrolou.

„Pult centrální ochrany od SCS, to je rychlost a zodpovědnost!“

Máte zájem o naše služby?

Kontaktnujte naše oddělní, spojíme se sVámi a nábídneme řešení na míru